חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תביעות אזרחיות

שתפו את הפוסט

אחת ההתמחויות המרכזיות של משרד עורך הדין עמר, עזורה, חנני היא בהכנת תביעות כספיות. תביעה כספית נוצרת כאשר חברה או אדם פרטי סיפק סחורה או נתן שירותים ללקוח או לעמית או למשרד ממשלתי או אפילו לרשות מקומית אך עם תום מועד האשראי שניתן לצד השני, החוב טרם נפרע.

לעיתים יהיה זה חוב שנוצר כתוצאה מהליך עסקי ולעיתים החוב נוצר כתוצרה מהלוואה שניתנה לאדם זה או אחר. לעיתים יהיה זה אדם פרטי שחב את החוב ולעיתים תהיה זאת חברה או אפילו רשות מקומיות שחייבת כספים. לעיתים החוב הוא בן מספר ימים אך לעיתים מדובר גם בחובות שמועד פירעונם חל שנים אחורה לתהליך הגבייה.

בכל מקרה, אנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו שירותי תביעות כספיות. התביעות מוגשות לבית משפט השלום (או המחוזי, לפי היקפי הסכומים). נציין כי אנו מבצעים תהליכי תביעה בכל בתי המשפט בישראל: שלום ומחוזי, החל מעכו וקריית שמונה בצפון וכלה באילת בדרום.

בכל תהליכי הגבייה המשפטיים משרדנו יפעל על-מנת להשיג לנושה (האדם או החברה לה החייב חב את החוב) את התוצאות הכספיות הטובות ביותר שניתן. בין אם באמצעות קבלת סעדים זמניים בבית המשפט ובין אם ביצירה של תביעת חוב בסדר דין מהיר או מקוצר.

תהליכים אלו מקצרים מחד את משך המשפט עצמו ובמקביל לכך מקשים מאוד על החייב למלט את נכסיו או לנסות להמשיך לחמוק מהחוב שלו. על-מנת לעשות כן, אנו מתאימים את ההליך התביעה הנדרש לסוג החוב, לסוג החייב ולמהות התביעה עצמה.

תביעות החוב שאנו מגישים מתחילות בסכומים של עשרות שקלים ומסתיימות בחובות של מיליוני שקלים. עבורנו, הן מהבחינה האישית והן מהבחינה המקצועית, דין מאה כדין פרוטה. דין חוב של מאה שקלים כחוב של שלוש מאות אלף שקלים. בכל גובה חוב ולמול כל סוג של חייב אנו עושים את מירב המאמצים המשפטיים והחוקיים על-מנת לסייע לנושה לגבות את חובו.

אנו ערוכים לטפל הן באדם פרטי שנותר עם חוב (למול אדם פרטי אחר או למול רשות מקומית לה הוא סיפק שירותים או למול חברה שחבה לו כסף), כמו גם בחברות עסקיות להן חובות. אנו יודעים לטפל היטב בחובות בודדים שיש לחברה ומסוגלים בו בעת לספק לחברה שירותי גבייה למול מספר רב של חובות (בין אם בהיקפים כספיים גדולים לכל יחידת חוב ובין אם כל יחידת חוב היא בת מספר מאות או אלפי שקלים בודדים). משרדנו נותן שירותי גבייה ללקוחות עסקיים גדולים מאוד (בהיקפי מחזור של מיליוני דולרים לחודש) וכלה בארגונים, מוסדות, בתי מסחר, חברות, תעשיה ועסקים להם מחזורים כספיים נמוכים הרבה יותר.

אנו יודעים להתמודד עם תביעות חוב שבצידן חוזה או הסכם חתום (כמו הסכם או שטר) אך בו בזמן מסוגלים להתמודד עם חובות שנוצרו כתוצאה מהסכמים שבעל-פה או מסיכום שנערך בין שני הצדדים. אנו גובים חובות בגין זכויות קניין (פיזי או רוחני) כמו גם בגין חובות מסחריים קלאסיים. רמת המקצועיות הגבוהה שלנו מאפשרת לנו לגבות חובות שנוצרו כתוצאה מהסכם, חוזה, שטר, התחייבות, הסכמה שבעל-פה, בעקבות פסק דין, תקנה או פסיקה משפטית ועוד. כמעט לכל פניה שמגיעה אלינו בנושא הגבייה אנו משיבים בחיוב.

מיותר לציין כי מרבית הפעילות שלנו בתחום הגבייה משנת 1998 ועד היום הייתה יעילה, חכמה, מקצועית, אפקטיבית ומהירה. מהירות התגובה בה מתאפיין משרדנו הינו מהגבוהים בישראל וזאת אודות למערכת גבייה ממוחשבת המותקנת במשרדנו. בנוסף, משרדנו התמחה בתחום הגבייה, הגבייה הטלפונית, הגבייה באמצעות ההוצאה לפועל והדרכות מקצועיות לאנשי גבייה, דבר המוביל לרמת מקצועיות גבוהה.
אין רצוננו להשלות את בעל החברה כי משרדינו יודע לגבות את כל החובות שניתנים לנו לגבייה אולם כאן המקום לציין כי אנו מחויבים לעשות את כל הפעולות הנדרשות על מנת לגבות את החוב מידי החייב לשם כך אנו זקוקים לשיתוף פעולה צמוד עם הזוכה כמו למשל (להקליט את החייב עוד בטרם שנפתח תיק כנגד החייב, חתימה של החייב על מסמכי ערבות אישית ו/או שטר חוב, חקירה שייש לבצע כנגד החייב לאיתור נכסים והחשוב ביותר על בעל החברה לדעת כי ככל שיחלוף זמן והזוכה ישתהה בהליך הטיפול המשפטי כנגד החייב אזי גם אנחנו לא נוכל לעזור לו.

 

צריכים ייעוץ של עורך דין מקצועי?

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

סוגי ייעוץ לחברות ועסקים

ייעוץ לחברות כוח אדם ומיקור חוץ לקוחות העוסקים בתחום כח האדם ומיקור חוץ לא תמיד מודעים להבדלים בין כח אדם למיקור חוץ. לעיתים קורה שחברות

גירושין

תחום הצוואות הוא אחד התחומים הרגישים ביותר בעבודתו של עורך הדין. כאשר אדם כותב את צוואתו הוא בעצם מחליט מי מקרב בני משפחתו או ידידיו

צריכים עו"ד?

השאירו פנייה מהירה ויחזרו אליכם בהקדם