חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לטיגציה

שתפו את הפוסט

עולם המשפט במדינת ישראל (כמו גם בעולם כולו) נחלק על-פי סוגי בתי המשפט (ערכאות) שבין כותליהן מתרחשים הדיונים והמשפטים עצמם. בתי המשפט נחלקים הן על-פי האזור הגיאוגרפי בו הם נמצאים והן על-פי סוגי המשפטים להם הם ערוכים.

משרדנו מייצג מהבחינה המשפטית את לקוחותינו בפני כל הערכאות : בית- משפט השלום (בעשרים ושבע ערים בישראל), בית-משפט מחוזי (בחמש ערים בישראל), בית-משפט העליון (בירושלים), בג"ץ (אף הוא בירושלים), מערך ההוצאה לפועל (במקביל לכל אחד ואחד מבתי-משפט השלום), בית-דין לעבודה, בית הדין הארצי לעבודה (בירושלים), בית הדין הרבני, בתי הדין המנהליים, בתי המשפט לעניינים מקומיים, בין הדין לתעבורה ועוד.

אנו מייצגים את לקוחותינו תביעות אזרחיות, תביעות כספיות, המרצות פתיחה, ערעורים, עררים ייצוג חייבים אל מול הבנקים אל מול הספקים ועוד. אנו מייצגים הן את אזרחי ותושבי מדינת ישראל, הן תיירים, והן תושבים זרים הגרים בחו"ל ולהם עסקים או תביעות בישראל.

אנו מייצגים את הלקוחות שלנו גם למול תהליכי בוררות שונים, תהליכי גישור, בתי-משפט פנים-ארגוניים, בתי-משפט מקצועיים, בתי-דין של האגודות השונות ועוד.

עקב המורכבות הרבה של סדרי הדין האזרחיים אנו נמצאים בחזית תחום המשפט בהבנה, מחקר ולימוד של תהליכי המשפט הטובים ביותר עבור לקוחותינו (במידה, כמובן וניתן לבצע את הבחירה).

ייצוגם של לקוחותינו בא לידי ביטוי במספר שלבים עוקבים: איסוף החומר, הכנת כתב בית משפט (כתב הגנה או כתב תביעה), הצגת הצד של הלקוח שלנו בצורה המשפטית הטובה ביותר למול הצד השני, ניסיון לאתר נקודות תורפה אצל הצד השני למשפט, ניסיון להשיג עסקאות טיעון (אם הדבר מסייע לקדם את האינטרסים של הלקוח שלנו), עמידה וייצוג בבית המשפט עצמו, הגשת ערעור במקרה של הפסד ועוד. אנו מלווים אישית את הלקוח שלנו בכל אחד ואחד מהתהליכים הללו, עד להשגת התוצאה האופטימאלית ביותר עבורו.

אנו מסייעים ללקוחותינו לעבור את המשפטים הללו בצורה הנפשית הקלה ביותר ולא רק בצורה המשפטית המקצועית ביותר – ועל כך גאוותנו. חשוב לציין כי לשפה המשפטית יש סלנג משל עצמה, היא שפה עצמאית לחלוטין ולכן, על מנת לדבר בה יש לקחת מומחה לשפה זאת. זה בדיוק מה שקורה עבור לקוחותינו. משרד עורכי הדין עמר יודע לדבר בשפה שבה מדבר התובע, הנתבע, המסמכים, סדר הדין וכדומה. זאת שפה שזרה ללקוח שלנו ובגלל שהיא שגורה על פינו ובה אנו מדברים – אנו מסוגלים לייצג את הלקוח שלנו בבתי המשפט, בתי הדין, ערעורים, עררים, השגות, בוררויות ועוד.

 

צריכים ייעוץ של עורך דין מקצועי?

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

גירושין

תחום הצוואות הוא אחד התחומים הרגישים ביותר בעבודתו של עורך הדין. כאשר אדם כותב את צוואתו הוא בעצם מחליט מי מקרב בני משפחתו או ידידיו

הסכמי ממון

משרדנו מטפל ביעילות ובמקצועיות בכל פנייה של בני זוג לעריכת הסכם ממון ביניהם. הסכם הממון נערך לפי תנאי חוק יחסי ממון ומטרתו היא לבוא במקום

צריכים עו"ד?

השאירו פנייה מהירה ויחזרו אליכם בהקדם