חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכנת חוזים

שתפו את הפוסט

כל אדם, כל חברה, כל עמותה או אגודה שיתופית פועלות על-פי הסכמים או חוזים. הסכמים אלו הינם בין החברה לבין לקוחותיה או בינה לבין רשויות המס או משרדי הייעוץ.

ההסכם או החוזה נוצר בתחילת מערכת היחסים והוא זה שקובע את מועד האספקה, את משך האחריות, את אורך הזמן שנדרש להגעתו של טכנאי, את העלויות הנלוות ואת תנאי האשראי, מועד קבלת התשלום ומה יקרה במקרה של הפרה של ההסכם. הסכם קובע את משך השכרת הדירה אבל גם את המחיר שישלם הדייר באם לא יפנה אותה בזמן. הסכם קובע כיצד יועבר אמצעי התשלום מהלקוח לספק אך יש בו גם "קנס" על איחור.

לכל הסכם ולכל חוזה יש את הייחודיות שלו. לעיתים יושם דגש רב מאוד על המחיר ולעיתים החוזה יפרט את מלוא הפרטים דווקא אודות משך הפעילות עצמה. לעיתים החוזה ישים באור הזרקורים דווקא את המשמעות של הפרתו בעוד שחוזה אחר ידגיש כיצד ניתן לכל אחד מהצדדים לצאת ממנו מבלי להפר אותו. בחלק מהמקרים החוזה נכתב על-מנת שיהיו בו מספר רב ככל הניתן של נקודות יציאה לכל אחד מהצדדים.

קיימים הסכמים וחוזים בתחומים שונים ומגוונים: הסכמי ייעוץ, הסכמי בלעדיות, חוזי הפצה, הסכם למתן זיכיון לזכיין, הסכם עבודה בין המעסיק לבין העובד ייפוי כוח ספציפי וייפוי כוח כללי, חוזי הפצה בלעדיים, הסכמים להלוואה, הסדר תשלומים לחייבים, ערבות אישית, שטר חוב, שיעבוד, שיעבוד צף, חוזה שכירות, חוזה מכירה, חוזה למכירת מקרקעין, חוזה למכירת מפעל או עסק, חוזה לרכישת רכב, הסכם בוררות, חוזי שכר מכר, חוזי השכרה למוצרי ברי קיימא, כתבי אחריות שירות למוצר, הסכם להקמת חברה בעירבון מוגבל, הסכם בין שותפים בשותפות, הסכם לפירוק שותפות, הסכם לפירוק חברה, צירוף שותף חדש, הסכם פשרה, הסכם גישור ועוד.

בתחום החוזים וההסכמים משרדנו מציע ללקוחותיו מספר שירותים חשובים וחיוניים: כתיבה של חוזה, עריכה של הסכם, כריתת הסכם, בדיקת הסכם טרם חתימתו, בדיקת חוזה לאחר החתימה עליו, בדיקת דרכי מילוט מחוזה לאחר החתימה עליו, בדיקת תקפות של חוזה, הפיכת חוזה שניתן בעל-פה לחוזה או להסכם בכתב ועוד.

תחום החוזים וההסכמים הוא רחב יריעה וזאת הסיבה כי לקוחות משרד עורך הדין עמר מוודאים כי כל הסכם או חוזה חשוב יועבר דרכנו לאישורנו, לקבלת הערותנו וההארות שלנו להסכם זה ולבסוף – לוודא כי תהליך החתימה עצמו עונה אף הוא על דרישות החוק.

כל מי שמצוי בעולם העסקי יודע כי כל חוזה הוא הסכם אותו יכול גם הצד השני להפר. ברם, הלקוחות שלנו גילו, עם השנים, כי לאחר שהם חותמים על החוזים שאנו מאשרים ואנו מסייעים להם בתהליך החתימה – היכולת של הצד השני להפר את ההסכם והחוזה יורד. זאת ועוד, אם הפרתו של ההסכם, היכולת של הלקוחות שלנו לקבל את הסעד לו הם ראויים מבית המשפט עולה, ככל שרמת המעורבות שלנו, בתהליך חתימה ההסכם והחוזה – הייתה דומיננטית יותר.

 

צריכים ייעוץ של עורך דין מקצועי?

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

הסכמי ממון

משרדנו מטפל ביעילות ובמקצועיות בכל פנייה של בני זוג לעריכת הסכם ממון ביניהם. הסכם הממון נערך לפי תנאי חוק יחסי ממון ומטרתו היא לבוא במקום

צוואות

תחום הצוואות הוא אחד התחומים הרגישים ביותר בעבודתו של עורך הדין. כאשר אדם כותב את צוואתו הוא בעצם מחליט מי מקרב בני משפחתו או ידידיו

צריכים עו"ד?

השאירו פנייה מהירה ויחזרו אליכם בהקדם